Projekt "Otwórz oczy"

Opis forum


#1 2008-06-15 11:40:11

anai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 42
Punktów :   

PODZIAL ZADAN NA 17. CZERWCA 2008

Drogi zespole,
chciałam Wam zaproponować podział zadań do wykonania na najbliższe spotkanie oraz termin spotkanie.

Proponuję spotkanie we wtorek (17.06) o godzinie 15.30 w Dyni na ul. Krupniczej lub u Ciebie Ula, ale nie wiem, o której możesz. Bardzo mi zalezy na tym, żeby spotkanie było we wtorek - mam nadzieję, że będziecie mogli.

Chciałabym też, żebyśmy zaczęli już realnie działać z patronatami honorowymi i medialnymi.

Remik, przygotuj proszę prezenację, którą robiłeś pod kątem samorządów (konkretnie, tak jak ostatecznie miałaby ona wyglądać, adresat np. Samorząd AGH)

Ula, jeśli możesz taką prezentację stworzyć na bazie prezentacji Remika, ale adresowaną do patrona medialnego.

Kasiu, jeśli możesz poprawić opis projektu i wkleić go w nasz layout (jeśli będziesz miała problemy, chętnie pomogę to wkleić)

Ps. Jeśli robicie prezentację, to stosujecie nasze tło jako "tło" właśnie, a nie jako obrazem wklejony - ułatwia pisanie.

Ja zajmę się patronatami honorowymi kierowanymi do Rektorów (przy okazji jeszcze raz proszę o komentarze czy coś się Wam nie podoba w tym moim podaniu i co mam zmienic)

A Ciebie Rafał proszę o stworzenie (na podtawie mojego pisma do Rektorów) podania o patronat do Prezydenta Miasta.

We wtorek wszystko ostatecznie doramy i w środę uderzymy do poszczególnych instytucji.

Ostatnie słowo wyjaśniające. Wiem, że Ramik masz ciężki czas na uczelni, więc trochę samozwańczo postanowiłam przejąć Twoje obowiązki - mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony

Pozdrawiam Was ciepło...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.exz-liga.pun.pl www.gameovertribe.pun.pl www.ncplusnews.pun.pl www.rlcforumpl.pun.pl www.dzikigon.pun.pl