Projekt "Otwórz oczy"

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-14 23:28:21

anai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 42
Punktów :   

MATERIAŁY PROMOCYJNE - LOGO

Przesłałam Wam pierwsze wersje logo od grafika - narazie głosy na korzyść pierwszego logo... To są oczywiście tylko robocze projekty - Michał bada, czego oczekujemy...

Ale nad tym czego oczekujemy i my powinniśmy się zastanowić. Puściłam na maila zapytanie czy potrzebne nam logo? Uściślę: gdzie i jak będziemy promować logo, czy ma być to logo kampanii, które promujemy na plakatach, ulotkach etc czy chcemy wersję rysunkowa logo (to byloby rzeczywiście logo)?

Po pierwsze - wersja rysunkowa (używam skrótu myślowego, ale mam na myśli np. logo WIOSNY), która ma główne zadanie promowanie organizacji, nam nie jest chyba potrzebna... Nie mamy żadnych dokumentów, a na wszystkich mają być jeszcze 4 inne logotypy (do tego dodać nasz, który tak naprawdę nic nie oznacza?) Pytanie czy warto...

Możemy natomiast zrobić pseudo logo, które będzie tak naprawdę graficznym motywem kampanii (czyli piękne oczy), który będziemy wykorzystywać na plakatach...

Ostatnia rzecz - logo musi powstać w miarę szybko, mile widziane uwagi, ale nie będziemy wybierać logo przez pół roku, więc każdy z nas musi iść na kompromis - tak sobie tylko uprzedzam


WWW!!! PRZYPOMINAM, ŻE SZUKAMY GRAFIKA, KTÓRY ZAPROJEKTUJE I BĘDZIE WEBMASTEREM NASZEJ WWW!!! PYTAJCIE ZNAJOMYCH I DAWAJCIE MI DO NICH KONTAKTY...

Offline

 

#2 2008-05-15 23:52:08

anai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: MATERIAŁY PROMOCYJNE - LOGO

Wklejam mail od naszego grafika, w którym odnosi się do moich wątpliwości... Na maila przesyłam Wam inne "odmiany" logo i kilka motywów od Michała.

Mail:

Witam

co do plakatu:

obawiam się że oczy na czarnym tle to za mało - chyba że powstanie seria (pierwszy plakat zwraca uwagę, dalszy rozwija akcję, kolejny wyjaśnia poprzednie) - pamiętasz jak opowiadałem Wam o "myśleniu plakatowym" w załączniku kilka niedokończonych szkiców jak np: dłonie zasłaniają twarz w geście który wykonuje dziecko nie chcące czegoś dostrzec, dłonie jednak "przekornie" stają się przezroczyste, zaczynają widnieć na nich zarysy oczu... metafora w zestawieniu z tekstem - aby nasze dłonie stały się "przezroczyste" dla oczu by mogły dostrzec potrzebujących...

co do logo:

jest wam potrzebne tylko wtedy kiedy zamierzacie stosować je na materialach które są wykluczone dla plakatu/motywu; lub materiałach informacyjnych, jako znaczek pojawiający się na plakatach innych akcydensów jako: "patroni", "sponsorzy" innych przedsięwzięć, wtedy znak będzie występował obok innych logotypów (plakat się nie nadaje), wreszcie logo można zaaplikować na małych drukach tj wlepki czy wizytówki, na stronie (jeśli taką przewidujecie do tej akcji)  motyw powinien pojawić się jako "baner" jednak gdzieś w sekcji dotyczącej namiarów powinno pojawić się logo.

logo "sygnuje" dane przedsięwzięcie plakat je reklamuje lub informje o jego zaistnieniu

inne "tory myślenia" znaku który bardziej Ci się podobał w załączniku


Pozdrowienia

Michał Mielnicki

KROPKA design

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.exz-liga.pun.pl www.rlcforumpl.pun.pl www.gameovertribe.pun.pl www.dzikigon.pun.pl www.yumyum.pun.pl