Projekt "Otwórz oczy"

Opis forum


#1 2008-05-13 15:07:59

anai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 42
Punktów :   

Normy pracy grupowej...

Moi Drodzy,

ponieważ nie było jeszcze spotkania, na którym byłby obecny cały zespół, postanowiłam umieścić ten wątek na forum... Wbrew pozorom i próbom bagatelizowania, żeby dobrze nam się pracowało, powinniśmy mieć wypracowane NORMY PRACY GRUPOWEJ i stosować się do nich!
Myślę, że można te normy potem przedyskutować na spotkaniu, ale nie widzę możliwości dalszej współpracy przy tym projekcie bez jakichkolwiek zasad. Jeśli już teraz tyle rzeczy się nam sypie, to nie chcę nawet myśleć o tym, co będzie przez i po wakacjach!

Proponuję więc pierwszą zasadę:

1. JESTEM OBECNY/OBECNA NA KAŻDYM SPOTKANIU ZESPOŁU!

2. JEŚLI Z PRZYCZYN WAŻNYCH I ODE MNIE NIEZALEŻNYCH (CHOROBA!) NIE MOGĘ UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU, POWIADAMIAM O TYM TELEFONICZNIE LIDERA PROJEKTU PRZYNAJMNIEJ NA 2 DNI PRZED TERMINEM SPOTKANIA! Do takich ważnych przyczyn NIE należą klasówka/kolokwium następnego dnia, zaplanowana impreza, wyjazd do cioci na imieniny itd.

3. WSZYSTKIE POWIERZONE MI I ZAAKCEPTOWANE PRZEZE MNIE (co zakłada możliwość polemizowania przy okazji rozdziału zadań) ZADANIA PRZYJMUJE Z ENTUZJAZMEM I REALIZUJĘ WYWIĄZUJĄC SIĘ Z TERMINÓW!

4. CONAJMNIEJ 1 RAZ DZIENNIE SPRAWDZAM POCZTĘ I WCHODZĘ NA FORUM, a o chwilowym braku dostępu do internetu informuję grupę odpowiednio wcześniej.

CDN.

Zapraszam do myślenia nad kolejnymi zasadami i ewentualnego polemizowania z zaproponowanymi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rlcforumpl.pun.pl www.exz-liga.pun.pl www.ncplusnews.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.dzikigon.pun.pl